iranFlag
سامانه پایش و ارزیابی فناوری و نوآوری ایران
The Official portal of monitoring and evaluation
of innovation and technology,
Islamic Republic of Iran
امروز: یک شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

آرشیو اخبار


ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

نشست ویژه نوآوران و معرفی برگزیدگان نهایی دو چالش نوآوری و فناوری
ادامه مطلب

زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری هموارکننده مسیر توسعه صنایع خلاق و فرهنگی است.
ادامه مطلب

شرکت‌های دانش‌بنیان از خدمات مشاوره رایگان بهره‌مند می‌شوند.
ادامه مطلب

فعالیت بیش از 10 درصد شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه مواد و ساخت پیشرفته
ادامه مطلب

شتاب‌دهنده فارابی به عنوان یکی از شتاب‌دهنده‌های مرکز شتابدهی نوآوری پارک فناوری پردیس معاونت علمی، حمایت از استارتاپ‌های بورس را با امضا یک تفاهم‌نامه کلید زد.
ادامه مطلب

مرکز راهبردی فناوری‌های همگرا معاونت علمی فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا را منتشر کرد و تا پایان مرداد ماه سال جاری مهلت ثبت نام در این رویداد است.
ادامه مطلب

براساس اطلاعات مستخرج از پایگاه استنادی ISI کمیت تولید علم ایران نسبت به سال گذشته ۱۴ درصد رشد داشته و در بین ۲۵ کشور برتر تولید کننده کمی علم حائز رتبه نخست رشد کمیت تولید علم دنیا شده است.
ادامه مطلب

روزنامه شرق در در گفت ‌وگویی با بهزاد قره‌یاضی رییس امور پژوهش و فناوری سازمان برنامه و بودجه، نوشت: ادعای کاهش شیب رشد علمی کشور در حالی مطرح شده که آمار تولیدات علمی ایران که در سال ١٣٩١ برابر با ٣٠ هزار و ٦٥٢ مقاله بوده در سال ١٣٩٥ برای نخستین بار از مرز ٥٠ هزار مقاله عبور کرد.
ادامه مطلب

جدیدترین آمار تجارت خارجی کشور در حالی بعد از ۴ ماه وقفه اعلام شد که بیانگر کاهش ۹.۵ درصدی صادرات کشور است .
ادامه مطلب

مدیر کل دفتر برنامه ریزی فناوری معاونت علمی ریاست جمهور گفت: آمار شرکت‌های اعلام صلاحیت شده از مرز ۳۵۰۰ شرکت گذشته که نوید خوبی است تا بسترهای لازم برای توسعه‌ی شرکت‌های دانش بنیان را فراهم کنیم.
ادامه مطلب

بر اساس دادههاي حاصل از منابع آماري و برآوردهاي مقدماتي انجام شـده در خصـوص توليـد ناخـالص داخلي كشور، نتايج اوليه نشان دهنـدة آن اسـت كـه در سـال 1395 ،توليـد ناخـالص داخلـي بـه قيمـت پايـه و بـه قيمتهاي ثابت سـال1390 از 5946680 ميليـارد ريـال در سـال 1394 بـه 6691109 ميليـارد ريـال در سـال 1395 افزايش يافته است. نتايج مقدماتي حاصل از بررسي روند تحولات ارزش افزودة فعاليـتهـاي اقتصـادي حـاكي از برآورد رشد اقتصادي 5/12 درصدي براي سال 1395 ميباشد.
ادامه مطلب